מרפאה 03-527-3631
קביעת תורים 052-609-9666
פרופ' בועז ווייס 052-666-6464
סקירת מערכות מוקדמת
מאמרים המשך          
 

מומחה לתרופות בהיריון

בטיחותן של תרופות בהריון תלויה בניסויים אשר בוצעו בבני אדם וחיות ובדיווחים על מקרים בהם תרופה מסוימת גרמה לתוצאה לא רצויה.

ייעוץ למומים מולדים

ייעוץ למומים מולדים במקרים מסוימים נאלצים הורים להתמודד עם ממצאים המצביעים על מומים מולדים בבדיקת ה-US

אולטראסאונד בתל אביב

בדיקת אולטראסאונד עי המומחה פרופ’ בועז ווייס - רופא בכיר ביחידה לרפואת העובר וביחידה להריון בסיכון גבוה, במרכז הרפואי שיבא תל-השומר. מרצה בכיר בפקולטה לרפואה באונ’ תל-אביב.

אולטראסאונד לבדיקת שקיפות עורפית בשלוב של בדיקות דם (1).

במפגש זה תתבצע בדיקת השקיפות העורפית. זוהי בדיקת על-קול המהווה בדיקת סקר לתסמונת דאון. בבדיקה זו נמדד עובי הנוזל המצטבר בעורפו של העובר.

סריקת מערכות בתל אביב

סקירת מערכות לגילוי מוקדם של מומים עובריים, משקל עובר לא תקין, כמות מי שפיר לא תקינה או בעייתית, מספקת מידע על מצג העובר, משקל העובר, מערכות האיברים הפנימיים ותפקודם. על הבדיקה להתבצע על

סקירת מערכות

בפגישה זו מבוצעת בדיקת על-קול (אולטראסאונד) ראשונית לווידוא תקינות ההריון: מספר העוברים, קיומו של דופק עוברי ומיקום השתרשותו של העובר. בנוסף, פגישה זו משמשת להשלמת הבדיקות הרלוונטיות (בדיקות גנטיות וכ

אולטראסאונד במהלך ההיריון

סקירת מערכות בדיקת אולטראסאונד עי המומחה פרופ’ בועז ווייס - רופא בכיר ביחידה לרפואת העובר וביחידה להריון בסיכון גבוה, במרכז הרפואי שיבא תל-השומר. מרצה בכיר בפקולטה לרפואה באונ’ תל-אביב.

שלב שני של בדיקות דם

•שבועות 17-18: בשבועות אלו עלייך לגשת למעבדות זר (כפי שהונחית במרפאה) לשם השלמת בדיקת הדם לחלק השני של ה- Integrated Test. התשובה לכלל הבדיקה צפויה תוך כשבוע-שבועיים – קריא בשבוע 18-19 להריון.

מומחה לשקיפות עורפית

את הבדיקה יש לבצע בגיל הריון של 11+0 ועד 13+6 שבועות (עד אורך עובר CRL-84 מ"מ). במידה ומתבצעת בדיקה בשלבים החורגים מזמנים אלו, נוצר קושי בהשוואת התוצאה למדגם של אכלוסיה בריאה.

שקיפות עורפית

בדיקת שקיפות עורפית של העובר הינה בדיקת אולטרה-סאונד בה מודדים את עובי הנוזל (במ"מ) הנאגר באזור העורף של העובר.

בדיקת אולטראסאונד בתל אביב

אולטראסאונד , שקיפות עורפית במרפאה של פרופ' בועז ווייס תוכלו לבצע מעקב הריון ולא רק זה אלא גם ליהנות משירותיו המתקדמים של פרופ' ווייס אשר יוכל לתרום לכם ממיומנותו .