מרפאה 03-527-3631
קביעת תורים 052-609-9666
פרופ' בועז ווייס 052-666-6464
סקירת מערכות מוקדמת
מאמרים          
 

שקיפות עורפית בהיריון

בדיקת השקיפות העורפית בדיקת על שמע בטרימסטר ראשון להערכת הסיכון לתסמונת דאון

אולטראסאונד

אולטראסאונד- פרופ' בועז ווייס תחומי עניין עיקריים בעבודתו הקלינית: • ביצוע בדיקות על-שמע (אולטרסאונד) כגון סקירות מערכות ושקיפות עורפית.

ייעוץ למומים מולדים

ייעוץ למומים מולדים -ייעוץ למומים מולדים במקרים מסוימים נאלצים הורים להתמודד עם ממצאים המצביעים על מומים מולדים בבדיקת ה-US או בבדיקות אחרות. הקושי להתמודד עם ממצאים אלו הינו מורכב ונובע מ-

טיפולי פריון והסיכון למומים מולדים

מספר מחקרים בעבר הצביעו על קשר אפשרי בין שימוש בהפרייה חוץ גופית – IVF ומיקרומניפולציה – ICSI לבין התפתחות מומים והפרעות מלידה.

סקירת מערכות בתל אביב

סקירת מערכות הינה בדיקה שנערכת במהלך השליש השני להריון. מדובר בבדיקת אולטרסאונד (בדיקה על- קולית) מפורטת שממלאת מספר רב של תפקידים,

בדיקות גנטיות ובדיקות טרום הריון

המפגש הראשוני מתבצע לרוב עוד טרם ההריון או בשבועות הראשונים כאשר מתגלית תשובת "הריון" חיובית. במפגש זה דנים בהיסטוריה הרפואית של היולדת ומשפחתה, עברה המיילדותי ונתונ

בדיקת אולטרסאונד

בדיקת אולטרסאונד, אולטרסאונד אולטרסאונד- רופא אולטראסאונד בתל אביב מעקב הריון , מעקב הריון פרופ' בועז ווייס, אולטרסאונד , סקירת מערכות, סריקת מערכות, דיקור מי שפיר,

מעקב הריון פרופ' בועז ווייס

•מעקב ההריון כולל בדיקות אשר נועדות לוודא את מצבה התקין של האם ההרה והתפתחותו התקינה של העובר. •מעקב ההריון הרצוי הוא מדי חודש.

אולטראסאונד במרכז

אולטראסאונד , שקיפות עורפית במרפאה של פרופ' בועז ווייס תוכלו לבצע מעקב הריון ולא רק זה אלא גם ליהנות משירותיו המתקדמים של פרופ' ווייס אשר יוכל לתרום לכם ממיומנותו .

אולטראסאונד

זיהוי מחלות גנטיות וגילוי הריון בסיכון אחת מהאפשרויות הפלאיות שהעניק לנו האולטרסאונד הוא גילוי פגמים גנטיים, עיקובים התפתחותיים, עצירות התפתחותיות ומומים מולדים.

יועץ למומים מולדים

להלן מספר שאלות שקיבצתי מניסיוני ומהדרכות שעברתי בתחום. אלו שאלות כלליות מאד ומתייחסות במיוחד למומים אנטומיים (כגון מומי לב, מערכת העיכול וכו'):

רופא מומחה למעקב הריון

אנו דוגלים בשימוש בשיטות המובילות בעולם בכדי לוודא את תקינות ההריון (כגון בדיקת ה-INTEGRATED TEST להערכת הסיכון לתסמונת דאון, בדיקות אולטראסאונד מתקדמות ועוד).