מרפאה 03-527-3631
קביעת תורים 052-609-9666
פרופ' בועז ווייס 052-666-6464
סקירת מערכות מוקדמת
מאמרים חשובים          
 

דיקור מי שפיר בתל אביב

בבדיקת מי השפיר השגרתית בודקים את מספר הכרומוזומים של העובר ואת צורתם הכללית- ואם נחזור לדימוי שלנו, בודקים שכל 46 הכרכים נמצאים, אינם קרועים ומונחים במקומם.

סקירת מערכות בתל אביב

בדיקה המתבצעת בין השבועות 14-16 להריון, על ידי מתמר המוחדר לפתח הנרתיק או על גבי הבטן. הרופא הבודק יבדוק את מבנה העובר ואת מערכותיו השונות. הבדיקה נועדה בעיקר לצורך מטרת זיהוי מוקדם של מומים בעובר. יש

מומחה לסקירת מערכות

סקירת מערכות סקירת מערכות הינה בדיקה שנערכת במהלך השליש השני להריון. מדובר בבדיקת אולטרסאונד

מומחה לאולטראסאונד בתל אביב

מומחה לאולטראסאונד בתל אביב, סקירת מערכות הינה בדיקה שנערכת במהלך השליש השני להריון. מדובר בבדיקת אולטרסאונד (בדיקה על- קולית) מפורטת שממלאת מספר רב של תפקידים,

בדיקת אולטראסאונד ממוקדת

אנו ממליצים לבצע במהלך שבועות אלו בדיקה נוספת של העובר לשם אבחון פתולוגיות האופייניות לשלבים המאוחרים של ההריון כגון:

רופא למעקב היריון

מעקב ההריון הרצוי הוא מדי חודש. במידה ומתעוררת בעיה במהלך ההריון (כגון צירים מוקדמים, ירידה בכמות מי השפיר, גדילה בלתי מספקת של העובר וכו') נמליץ על בדיקות תכופות יותר.

סקירת מערכות שלישית

סקירת מערכות שלישית

סקירת מערכות מוקדמת מורחבת

סקירת מערכות היא בדיקת על-קול (אולטראסאונד) בה הרופא סורק בקפדנות את אברי גופו של העובר ומוודא את תקינותם. למעשה זהו מעין צילום "דינאמי" של אברי העובר.

בדיקת אולטראסאונד

במרפאת פרופ' בועז ווייס, מרפאת נשים, מיילדות, סקירת מערכות, אולטרסאונד ורפואת העובר, תקבלו את כל הפרטים בדבר האפשרויות השונות העומדות בפניכם ההורים לשלומו של התינוק שלכם.