מרפאה 03-527-3631
קביעת תורים 052-609-9666
פרופ' בועז ווייס 052-666-6464
סקירת מערכות מוקדמת
 
אולטרסאונד- חוויה מרגשת לכל הורה לעתיד
חשיבות האולטרסאונד בהריון

אתם בהריון? מזל טוב! בוודאי אתם מצפים מאוד לבואו של הרך הנולד גם אם רק אתמול ראיתם את שני הפסים המבשרים.
לפניכם תשעה חודשים ארוכים להתרגל לרעיון כי אתם הולכים להפוך להיות הורים ועד אז יש לכם כמה וכמה משימות שרובן הן מעקב רפואי אחר התפתחות ההיריון, כאשר חלק נכבד מהמעקב מתבצע על ידי בדיקות אולטרסאונד אשר יכולות לשלול בעיות ולהציג את המצב הקיים אשר בלעדיו- אין לדעת כלל מה קורה בתוך רחמה של האישה.

שקיפות עורפית
במרפאה של פרופ' בועז ווייס תוכלו לבצע מעקב הריון ולא רק זה אלא גם ליהנות משירותיו המתקדמים של פרופ' בועז ווייס אשר יוכל לתרום לכם ממיומנותו הרבה ולבצע בעבורכם את בדיקות המומחים החשובות בהריון.

הבדיקה הראשונה היא בדיקת השקיפות העורפית אשר בודקת עדות לקיומה של תסמונת דאון על ידי מדידת הבצקת על עורפו של העובר, מטרת הבדיקה היא אף לשלול מומי לב, מומים עצביים ועוד אשר רק רופא מומחה יכול לזהות.

בדיקה זו מתבצעת בדרך כלל על באופן של אולטרסאונד וגינלי (נרתיקי) בין השבועות 11-13.

סקירת מערכות יסודית ומיומנת

בריאות העובר בוודאי חשובה לכם מאוד ולכן סביר מאוד להניח כי לא תוותרו על סקירת מערכות, לא מוקדמת ולא מאוחרת. שירותים אלו תוכלו בהחלט לקבל במרפאתו של פרופ' בועז ווייס ולקבל חוות דעת מקצועית לאור הממצאים באולטרסאונד וכן הנחיות להמשך מעקב שיעשה באופן מנוסה, שקול מאוד ומוסמך על ידע רפואי רב.

שירותי רופא מקצוען זוהי המתנה הגדולה ביותר שתעניקי לעצמך

במרפאתו של פרופ' בועז ווייס לא תמצאי רק מכשיר אולטרסאונד, אלא תמצאי גם הרבה הבנה, הכלה והקשבה כפי שאישה במצבך ראויה לקבל.
אצל פרופ' בועז ווייס תוכלי לקבל הסברים ותשובות על כל שאלה ותוכלי תמיד להיות רגועה כי התשובה מבוססת על ידע רב שנרכש על ידי שנים של למידה וניסיון בשטח אשר יספקו לך את חוויית ההריון הטובה ביותר שתוכלי לספק לעצמך.

בחירת רופא מקצוען וסבלני זוהי הבחירה הטובה ביותר שתעשי בהריון הזה.