מאמרים חשובים          
 

בדיקת אולטראסאונד בתל אביב

אולטראסאונד , שקיפות עורפית במרפאה של פרופ' בועז ווייס תוכלו לבצע מעקב הריון ולא רק זה אלא גם ליהנות משירותיו המתקדמים של פרופ' ווייס אשר יוכל לתרום לכם ממיומנותו .

דיקור מי שפיר בתל אביב

בבדיקת מי השפיר השגרתית בודקים את מספר הכרומוזומים של העובר ואת צורתם הכללית- ואם נחזור לדימוי שלנו, בודקים שכל 46 הכרכים נמצאים, אינם קרועים ומונחים במקומם.

סקירת מערכות בתל אביב

בדיקה המתבצעת בין השבועות 14-16 להריון, על ידי מתמר המוחדר לפתח הנרתיק או על גבי הבטן. הרופא הבודק יבדוק את מבנה העובר ואת מערכותיו השונות. הבדיקה נועדה בעיקר לצורך מטרת זיהוי מוקדם של מומים בעובר. יש

מומחה לסקירת מערכות

סקירת מערכות סקירת מערכות הינה בדיקה שנערכת במהלך השליש השני להריון. מדובר בבדיקת אולטרסאונד (

סכרת הריונית

•שבוע 24-28 מרבית הנשים תבצענה בשבוע 24 בדיקת העמסת סוכר של 50 גרם. זוהי בדיקת סקר אשר איננה דורשת צום ורמת הסוכר נבדקת פעם אחת (כשעה לאחר שתיית הסוכר).

בדיקת אולטראסאונד ממוקדת

אנו ממליצים לבצע במהלך שבועות אלו בדיקה נוספת של העובר לשם אבחון פתולוגיות האופייניות לשלבים המאוחרים של ההריון כגון:

סקירת מערכות מוקדמת מורחבת

סקירת מערכות היא בדיקת על-קול (אולטראסאונד) בה הרופא סורק בקפדנות את אברי גופו של העובר ומוודא את תקינותם. למעשה זהו מעין צילום "דינאמי" של אברי העובר.

ייעוץ למומים מולדים

ייעוץ למומים מולדים במקרים מסוימים נאלצים הורים להתמודד עם ממצאים המצביעים על מומים מולדים בבדיקת ה-US

בדיקת אולטראסאונד

במרפאת פרופ' בועז ווייס, מרפאת נשים, מיילדות, סקירת מערכות, אולטרסאונד ורפואת העובר, תקבלו את כל הפרטים בדבר האפשרויות השונות העומדות בפניכם ההורים לשלומו של התינוק שלכם.

אולטראסאונד לבדיקת שקיפות עורפית בשלוב של בדיקות דם (1).

במפגש זה תתבצע בדיקת השקיפות העורפית. זוהי בדיקת על-קול המהווה בדיקת סקר לתסמונת דאון. בבדיקה זו נמדד עובי הנוזל המצטבר בעורפו של העובר.

סריקת מערכות בתל אביב

סקירת מערכות לגילוי מוקדם של מומים עובריים, משקל עובר לא תקין, כמות מי שפיר לא תקינה או בעייתית, מספקת מידע על מצג העובר, משקל העובר, מערכות האיברים הפנימיים ותפקודם. על הבדיקה להתבצע על

סרט אולטרסאונד

בפגישה זו מבוצעת בדיקת על-קול (אולטראסאונד) ראשונית לווידוא תקינות ההריון: מספר העוברים, קיומו של דופק עוברי ומיקום השתרשותו של העובר. בנוסף, פגישה זו משמשת להשלמת הבדיקות הרלוונטיות (בדיקות גנטיות וכ

שלב שני של בדיקות דם

•שבועות 17-18: בשבועות אלו עלייך לגשת למעבדות זר (כפי שהונחית במרפאה) לשם השלמת בדיקת הדם לחלק השני של ה- Integrated Test. התשובה לכלל הבדיקה צפויה תוך כשבוע-שבועיים – קריא בשבוע 18-19 להריון.

ייעוץ למומים מולדים

ייעוץ למומים מולדים -ייעוץ למומים מולדים במקרים מסוימים נאלצים הורים להתמודד עם ממצאים המצביעים על מומים מולדים בבדיקת ה-US או בבדיקות אחרות. הקושי להתמודד עם ממצאים אלו הינו מורכב ונובע מ-

שקיפות עורפית

בדיקת שקיפות עורפית של העובר הינה בדיקת אולטרה-סאונד בה מודדים את עובי הנוזל (במ"מ) הנאגר באזור העורף של העובר.